MeKaNsIZ_KrAl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MeKaNsIZ_KrAl

SİTEME HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güldürücü Sözler

YazarMesaj
MeKaNsIz_KrAl
Admin
MeKaNsIz_KrAl

Güldürücü Sözler Empty
MesajKonu: Güldürücü Sözler   Güldürücü Sözler Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:24 pm

Erkekler neden kendileri ile ilgilenmeyen bayanların peşinden koşar ki ! Köpeklerin kullanamayacağı otomobillerin peşinden koşması gibi !..

Erkekler park yeri gibidir. İyilerin hepsi kapılmıştır...

Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim ,herseye bir güzellik ayri bir tat insanlara akil mantik zeka dagitirken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun

Ey Fuzuli bir _m için düştün gurbete _m derindir _m serindir sefa verir millete. Ye kebabı iç şarabı vur karpuz gibi göte sen bu kafayla sikime gidersin cennete.

Ey yükselen yeni nesil... in ulan asagi

Galata kulesinden attım fesimi.Eyyy fani insaf et değdireyim tepesini.Değdirirsem tepesini itelemem gerisini. İtelersem gerisini, keserim nefesini.

Gecen gün düşündümdü, evet dedim ben seviyorum umarım sende seviyorsundur. Öyle ya kim sevmez ki dondurmayı ben bayılıyorum ya sen.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Geçen gün dolaptan ses geliyo. Bir baktım, elbisenin modası geçiyo.

Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim

Gerçekleri Türkan Şoray,Tarihi de Gönül Yazar.

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim...

Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu..üstüme abandi..eline aldigi kocaman aletini agzima soktu..çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu..ama çürük disimi sonunda çekmişti..

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Hayatta hiç bir seyi tamamlayamadim ama bu se...

Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, firçayı temizle diş sağlığına dikkat et.

Herkes saçiyla oynarken, o favorisiyle oynuyordu. O bir radiKEL

Hey arkadaşım gelirmisin?...Hayır güselim ben giderim.

Hey garson bana kalbim kadar yanık bir döner, düşüncelerim kadar karışık bir salata ve acılarım kadar koyu bir kahve getir.

HICBIR ONYARGIM YOK. BUTUN INSANLARDAN NEFRET EDIYORUM, O KADAR...
http://gogogo.benimforum.org

Güldürücü Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası